Marmaris Rent a Car
Home Marmaris Holiday Company profile Marmaris Holiday Car fleet Marmaris Holiday Rental Conditions Marmaris Holiday PHOTO Galery Arac Kiralama & Marmaris Rent a Car Frequently Asked Questions Arac Kiralama & Marmaris Rent a Car Airport Transfers Arac Kiralama & Marmaris Rent a Car Contact
         
×
Online Rezervation
Pick up place
Date of Purchase Pick up time
  Delivery date Delivery Time
rain transfers
Dalaman Airport Transfers
Antalya Airport Transfers
Bodrum Milas Airport Transfers
Marmaris Transfers
Fethiye Transfers
Izmir Airport Transfers
Why Aegean Rent a Car?
Best Car Hire Prices
Large Vehicle Options
Aegean Rent a Car 10 Years old
Online Rezervation System
Payment with PayPal
Payment by Credit Card
It is secured with 128-bit SSL
Kiralama Bilgileri

Sürücü Belgesi

En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşındaki kişiler  Ekonomik grubu araçları kiralayabilirler.Üst  gruplar için 3 yıllık sürücü belgesine sahip ve 25 yaşında olmalı, Üst grub Spor araçlar için 5 yıllık sürücü belgesine sahip ve 28 yaşında olma koşulları aranır.

Kiralama Süresi

En az bir gündür. 3 saati aşan gecikmelerde 1 tam gün, ücreti anlınır.

Trafik Cezaları

Trafik kurallarına uyulmaması durumunda doğacak her türlü sorumluluk ve ceza kiralayana aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi ve mahalli makamlar tarafından tutulması halinde geçen süreler, sözleşme süresi içinde kabul edilir.

Ancak sigortanın geçerli olabilmesi için;

Trafik kaza zaptı ve alkol raporu hemen tutturulması ve 48 saat içinde Aegean Rent A Car ofisine ulaştırılması, Aracın; alkollü, uyuşturucu etkisi altında yada yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekir. Aksi takdirde aracı kullanan tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Sigorta fonunun ödenmemesi ve kiralanan aracın çalınması durumunda kiracı, araç 30 gün içerisinde bulunursa, aracın bulunduğu tarihe kadar olan kira bedelini, araç 30 gün içinde bulunmaz ise araç bedelini ödemekle yükümlüdür. Kiracı dışında aracın ikinci bir şahıs tarafından kullanılabilmesi ancak geçerli kimlik ve ehliyetinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Aksi halde sigorta geçersiz sayılır. Sigorta fonu ödenen ve yukarıdaki tüm şartları yerine getiren ve kaza raporunda kusursuz olduğu tespit edilen kiracıdan hasar bedeli alınmaz. Ancak aracın serviste kalacağı süre bedelini ödemekle sorumludur.

Ferdi Kaza Sigortası

Her ilave sürücü için günlük 3 €’dır. Kiralanan aracı kontratta isimleri yazılı kiracı ve eğer istenmiş ise ikinci sürcünün dışında kimse kullanamaz.

Port Bagaj

Günde 5 € karşılığı sağlanır. Port Bagajın çalınması sigorta kapsamının dışındadır.

Teslim ve Bırakma

AEGEAN RENT A CAR bürolarının bulunduğu iller ile buralardaki hava alanları, limanlar, tren istasyonları ve otellerde ofis çalışma saatleri dahilinde teslim ve bırakmalar ücretsizdir. Aksi durumlarda araç teslim ve bırakma en yakın büroya olan uzaklığın beher km.’si için 1 € alınacaktır.

Yurt Dışına Çıkış

Araçlar yurt dışına çıkartılamazlar.

Diğer Hizmetler

Çocuk koltuğu günlük 5 
Yabancı dil bilen şoför için günlük 50 €
19:00 – 24:00 saatleri arasındaki hizmetlere ilave her saat için 5 € ücret alınır.

Vergi

Bütün fiyatlara %18 KDV ilave edilecektir. Fiyatlara aracın bakım giderleri dahil benzin hariçtir.

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR İÇİN ÖZEL FİYAT UYGULANIR» Pages

- Company profile
- Blog
- PHOTO Galery
- Contact

» Vehicle Operations

- Car fleet
- Rezervation
- İmportant information
- Rent information

» Legal Procedures

- Payment and Delivery
- Privacy and Security
- Make Review of our company
- Customer Reviews
rent a car tursab
GRAYDANTE SOFTWARE
ENTERPRISE v8.5
Sitemap| 2000 Rainrentacar.com & Aegeanrentacar.com © - this Rent a Car website All Rights Reserved found on the product and visual. It can not be copied without permission, citing the source be quoted.